Державна служба України з надзвичайних ситуацій

Волинський обласний центр з гідрометеорології

Нехай проблеми та незгоди не роблять Вам в житті погоди!
Slider Image
Slider Image
Slider Image
Slider Image
Slider Image
Slider Image

«16 днів проти насильства»

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

3 грудня - Міжнародний день людей з інвалідністю

Щороку 3 грудня разом із світовою спільнотою Україна відзначає Міжнародний день людей з обмеженими можливостями. На їхню долю випали нелегкі випробування, однак вони, долаючи труднощі, проявляють виняткову силу духу і непохитну віру в життя.

Вони не вимагають до себе жалю, тому що, як ніхто давно усвідомили що це шлях в нікуди. Так сталося, адже на їх місці могла би опинитися будь-яка інша людина. І для них не потрібно щось особливе, лише елементарне – можливість жити, жити серед людей, бути в суспільстві і відчувати себе людьми, як і всім нам.

Усунення бар’єрів на шляху до самореалізації осіб з особливими потребами, гарантування доступу до гідної освіти і робочих місць на сьогодні є одним із пріоритетних напрямів соціальної політики України.

Дивись на мене як на рівного!

Люди з обмеженими можливостями не просять проявляти до них співчуття. Вони вважають себе рівноправними членами суспільства, хоча і потребують іноді допомоги оточуючих людей.

Але завжди слід пам’ятати золоте правило: перш ніж зробити що-небудь для такої людини, потрібно запитати, чи потребує вона Вашої допомоги. Таким чином, виявляється повага до особистої свободи.

Переймаючись буденними проблемами, ми повинні замислитися над непростою долею людей з вадами здоров’я і не тільки у цей день, а й протягом цілого року не забувати про те, що поруч з нами живуть люди з обмеженими можливостями, і вони потребують допомоги і уваги. Захищаючи гідність інвалідів ми захищаємо своє людське обличчя. Інвалідність – це не вирок. Практика показує, що інваліди можуть бути і стають повноцінними і високо ефективними членами суспільства, відмінними фахівцями, соціально активними і життєствердними людьми, які надихають багатьох, в тому числі і абсолютно здорових членів нашого суспільства. Тож хочеться побажати вам витримки, здоров’я, оптимізму, можливості втілити в реальності ваші плани та задуми.

Допомога починається там, де закінчуються можливості людини!

У Волинському обласному центрі з гідрометеорології зроблено важливий крок на зустріч людям з фізичними вадами. Облаштовану поручні та кнопку виклику працівників на вході до Волинського ЦГМ.

Наш колектив дбає, щоб люди з обмеженими можливостями почували себе повноцінними членами суспільства.

Також висловлюємо вдячність всім, хто опікується інвалідами, адже надання їм щоденної підтримки й допомоги – реальний вияв милосердя, людяності та любові до ближнього. Нехай ваша щоденна турбота допомагає мужнім людям забувати про труднощі, а їх серця наповнюються теплотою і впевненістю в завтрашньому дні.

Дивись на мене як на рівного!

Дивись на мене як на рівного!

Дивись на мене як на рівного!

Дивись на мене як на рівного!

Дивись на мене як на рівного!